پرش لینک ها

آموزش اصلاح رنگ پیشرفته با پریمیر | CineMatch

در آموزش اصلاح رنگ پیشرفته با پریمیر، به کمک یکی از مهم ترین پلاگین های این نرم افزار یعنی پلاگین CineMatch به تنظیم نور و رنگ، کالرگریدینگ پیشرفته و تمام تنظیمات تخصصی مربوط به رنگ و نور ویدیوها می پردازیم. همچنین پس در ادامه با ما همراه باشید تا اصلاح رنگ را به صورت حرفه ای یاد بگیرید.

آموزش اصلاح رنگ در پریمیر با پلاگین CineMatch
اصلاح رنگ پیشرفته در پریمیر یکی از مهارت هایی است که هر ادیتور و تدوینگری باید با آن آشنا باشد تا بتواند ویدیوهایی حرفه ای و زیبا را تولید کند و به دید مخاطبان خود قرار دهد. در نرم افزار پریمیر با ابزارها، افکت ها، پلاگین ها، پریست ها و اکستنشن های مختلفی می توانید بر روی نور و رنگ یک ویدیو کار کنید و به همان نسبت که نیاز دارید تغییرات لازم را بر روی ویدیوهایتان اعمال کنید، اما همیشه روش های بهتری هم وجود خواهند داشت و یا بهتر است بگوییم از بین این همه ابزار، می توانید یکی از ابزارهایی که از بقیه برتر و قوی تر است را انتخاب کنید تا بتوانید در کمترین زمان به بهترین نتیجه برسید. پلاگین CineMatch یکی از قوی ترین و بهترین ابزارها برای اصلاح رنگ و نور (Color Correction) و کالرگریدینگ (Color Grading) در نرم افزار پریمیر پرو می باشد که ما در این آموزش آن را مورد بررسی قرار می دهیم تا بتوانید بعد از دیدن این ویدیو آموزشی، هر نوع فیلمی را ویرایش کنید و بر روی نور و رنگ آن ها کار کنید. از این پلاگین قدرتمند می توانید در ادیت و ویرایش فیلم های سینمایی و سریال استفاده کنید و یا می توانید اگر کار تولید مستند را انجام می دهید، در ویرایش چنین ویدیوهایی از این پلاگین قدرتمند به خوبی استفاده کنید. قابلیت های حرفه ای این پلاگین کمک می کند تا اگر تولید کننده محتوا برای یوتیوب و شبکه های اجتماعی هستید، به خوبی و در کمترین زمان بتوانید بر روی رنگ و نور ویدیوهای تان کار کنید و کارهایی فوق العاده جذاب و حرفه ای را تولید. اگر کار ساخت تیزرهای تبلیغاتی هم انجام می دهید، این آموزش و این پلاگین مناسب کارتان است و پیشنهاد می کنیم حتما از آن استفاده کنید.

بنابراین اگر قصد اصلاح رنگ و نور و کالرگریدنیگ ویدیوهای تان را دارید، آن هم به صورت حرفه ای، در این فیلم آموزشی با ما همراه باشید.

توجه: فرصت استفاده از کد تخفیف اعلام شده در ویدیو به اتمام رسیده است.

 

مقالات مرتبط

دوره های آموزشی

پیام بگذارید

دسته بندی مقالات
میزان پیشرفت خواندن شما